Your Dealer Share

GENEL BİLGİ

HİDROMEK Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü müşterilerimizin satış sonrası eğitim, yedek parça tedariki, iş makinesi tamiri gibi konularla ilgili taleplerini karşılamaktadır. 

Merkezi Ankara’da bulunan yaklaşık 28.000m² alan üzerine kurulu olan Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğünde barkod sistemi ile yönetilen yedek parça depoları, servis istasyonu ve eğitim merkezi bulunmaktadır. Yurt içinde 58'i özel yetkili servis noktası olmak üzere toplam 66 noktadan servis ve yedek parça hizmeti sunulmaktadır. 

Yurt dışında ise 69 bayi aracılığıyla müşterilerine servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya Barcelona’da HİDROMEK WEST, Rusya Krasnodar’da HİDROMEK RUS ve Japonya Sagamihara’da HİDROMEK JAPON satış ve satış sonrası hizmetler merkezine sahiptir. Belirtilen bölgeler dışındaki bölgelere ise gerekli teknik ve lojistik destek Türkiye’deki Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü tarafından sağlanmaktadır. 
Back to top