Bölge Yöneticiniz Paylaş
HMK 370 LC D
Farklı uygulamalara yönelik çözümler üreten HİDROMEK yıkım işlerine yönelik olarak özel geliştirdiği 370 LC D modeli ile bu segmentteki müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır. GEN Serisi 370 LC D, geliştirilmiş performans, kontrol kolaylığı ve çok yönlülük gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. Mükemmel kumanda kabiliyeti ve güvenilirlik, düşük yakıt tüketimi, kolay bakım ve sınıfında lider operatör konforu ve birçok donanımı operatörlerle buluşturuyor.

Tasarım ödüllü seri

"HİDROMEK Operatörü" yaratma anlayışıyla oluşturulan seride operatörün ofisinde gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanma düşüncesi amaçlandı. Buna göre HİDROMEK operatörünün tüm makineyi daha rahat kumanda edebilmesi amacıyla kullanımdaki temel fonksiyonlar olan joystickler, ısıtmalı-havalı süspansiyonlu koltuk ve kolçakları birbirlerinden bağımsız ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır.


Opera Kontrol Sistemi

GEN Serisi ekskavatörlerin tasarımında, operatörün kendisini ofisindeki gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanması amaçlandı. Bu amaç doğrultusunda GEN Serisi ekskavatörler, sınıfında ilk kez sunulan Opera (HİDROMEK Operatör Ara Yüzü) ile donatılmıştır. Opera, kullanım esnasında ihtiyaç duyulan bütün fonksiyonları bir arada toplayan, operatörün ergonomik açıdan kolay ulaşabileceği bir noktada konumlandırılmış konsol, kolay okunabilen estetik renkli TFT bilgi ekranı, elektronik kontrol üniteleri ve GEN Serisi ekskavatörler için hazırlanan kullanıcı dostu yazılım ile entegre kullanıcı ara yüzüdür.

Düşük yakıt tüketimi

Isuzu motor ve Kawasaki ana hidrolik pompa, elektronik kontrol ünitesi ile son derece uyumlu çalışır. Bu sayede her türlü saha şartları için farklı çalışma modları ile her depoda daha fazla iş sağlanır, daha fazla kar edilir. 

Daha fazla konfor

Operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabin içerisinde uzun çalışma saatlerinde operatörlere daha rahat daha eğlenceli bir çalışma ortamı yaratılması, operatörün verimliliğinin arttırılması, üretime odaklanması sağlanmıştır.

Operatörün rahat bir şekilde kabine binip inmesine imkan verecek genişlikte bir kapıya sahiptir. Açılabilen ön camlar operatöre mükemmel bir görüş açısı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ön cam tavana kaydırılarak açılabildiği gibi, isteğe bağlı olarak alt cam sökülerek operatör koltuğunun arkasında muhafaza edilebilir.

Operatörün çalışma konforunu sağlayan diğer bir özellik ise, ergonomik koltuk ve ön konsoldur. Operatörün uzun saatler boyunca yüksek performansta, yorulmadan ve konforlu bir şekilde çalışabilmesi için tasarlanan 9 değişik pozisyonda ayarlanabilen koltuk, standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca joystick konsolu ve koltuğun birbirinden bağımsız olarak hareket edebilmesi, operatörün vücut yapısına göre en uygun pozisyonu ayarlayabilmesini sağlar.

Operatörün güvenliği için koltuk, emniyet kemeri ile teçhiz edilmiştir. Kabin, makinenin çalışma koşulu ve üzerindeki ataşman ne olursa olsun kendisine akseden gürültü, şok ve titreşimlerin etkisini sönümleyen 6 adet silikon viskoz takozla desteklenmiştir. Klima standart donanım içindedir.

Bom, arm ve bağlantılar

HMK 370 LC D paletli ekskavatörlerin bomu ve armı yıkım işlerine uygun olarak uzun mesafelere erişim için ağır saha şartlarında maksimum performans ve uzun ömür kombinasyonu gözetilerek imal edilmiştir. Ataşmanlarını değiştirerek standart ekskavatöre dönüştürülme imkanı bulunmaktadır.

HİDROMEK Smartlink

Smartlink, GSM şebekesiyle haberleşerek, GPS takip sistemi ile makinenin kullanım süreleri, coğrafi konumu, yakıt tüketim değerleri, bakım zamanları, arıza kodları gibi pek çok verinin internet üzerinden servisi ve müşteri tarafından takibini sağlamaktadır. Bu sistem ile daha etkili makine ve servis yönetimi sağlanmıştır.

Etkin müşteri desteği

Ülke çapındaki yaygın servis noktalarında ihtiyaç anında hızlı müdahale edebilecek eğitimli teknisyen kadrosu ve mobil servis araçları ile satış sonrası hizmetler ekibi her zaman yanınızda..

Motor
Marka Isuzu
Model AH-6HK1X
Silindir Sayısı 6
Çap x Strok 115 x 125 mm
Hacim 7790 cc
Maksimum Güç 287 HP @ 2000 rpm
Maksimum Tork 1136 Nm @ 1500 rpm
Hidrolik Sistem
Tip Kapalı Merkezli Sistem
Pompa Tipi Değişken Deplasmanlı Eksenel Pistonlu 
Ana Pompa - Azami Debi 2 x 290 lt
Pilot Pompa - Azami Debi 28 lt/dk
Sistem Basıncı
Ataşman 330 kgf/cm²
Ek Güç 350 kgf/cm²
Yürüyüş 350 kgf/cm²
Kule Dönüş 280 kgf/cm² 
Pilot  40 kgf/cm² 
Dönüş Sistemi
Tip Eksenel Pistonlu Motor
Dönüş Hızı 9.1 rpm
Yürüyüş Hızları
Maksimum Çekiş Kuvveti 30.540 kgf
Yüksek Hız 4.9 km/s
Düşük Hız 2.9 km/s
Ölçüler
Dikey Çalışma Yüksekliği 21.37 m
Bom Ölçüsü 10.9 m
Orta Arm Ölçüsü 2.5 m
Arm Ölçüsü 6.2 m
Maksimum Ataşman Ağırlığı 2.600 kg
Dolum Kapasiteleri
Motor Yağı 36 lt
Motor Soğutma Sistemi 39 lt
Yakıt Tankı 568 lt
Hidrolik Tank 260 lt
Hidrolik Sistem
455 lt
Dönüş Redüktörü 7.2 lt
Yürüyüş Redüktörü 2x10 lt 
Çalışma Ağırlığı
Standart Makine 44.500 kg

*Standart

Bu Ürünle İlgileniyorsanız:

Başa dön