Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK’in Tasarım Gücü Dünyada Tanınmaya Devam Ediyor!

40 yıldır iş makinesi sektöründe hizmet veren ve ürün tasarımları ile fark yaratan HİDROMEK, dünyanın en saygın yarışmalarından GOOD DESIGN 2017’de 2 ödül birden kazandı.

1950 yılında Chicago'da kurulan GOOD DESIGN yarışması en eski ve en prestijli ödül organizasyonu olarak tanınıyor. Her yıl yaklaşık 50 ülkeden tasarımcıların ve üreticilerin katıldığı yarışmada; yenilik, işlevsellik, sürdürebilirlik ve estetik anlamda üstün özellikler sunan ürünlere ve tasarımlara ödüller veriliyor. GOOD DESIGN’dan daha önce GEN Serisi ekskavatörler ile ödül alan HİDROMEK, 2017 yılının başında pazara sunduğu HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici ve HMK 600 MG motor greyder ürünleri ile de GOOD DESIGN 2017’de “Endüstriyel” kategorisinde iki ödüle birden layık görüldü.
 
Bugüne kadar dünyaca tanınan German Design Award, iF Design Award ve Red Dot Award gibi saygın yarışmalarda ödüle layık görülen HİDROMEK, 2017 yılının son günlerinde aldığı bu iki ödül ile birlikte 11’i uluslararası olmak üzere toplamda 13 adet tasarım ödülüne sahip oldu.

Başa dön