Bölge Yöneticiniz Paylaş
HMK 62 SS
62 SS Mini Kazıcı Yükleyici...

HMK 62 SS; daha fazla performans, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenlik gibi mini kazıcı yükleyici segmentindeki müşterilerin beklentilerinin tam karşılığıdır.

Hem mini yükleyicinin hem de mini kazıcının yapabileceği tüm işleri tek bir makine ile yapabilirsiniz. Böylece düşük yatırım maliyeti ile daha kısa zamanda daha çok işi tamamlayabilirsiniz.

Kompakt boyutları, kendi ekseni etrafında tek noktada 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı sağlayan muz bom geometrisi, standart donanım olarak sunulan ekstra hidrolik hatları ve farklı ataşmanlarda kullanabilme özelliği HMK 62 SS'i çalışma sahalarında, şehir içi ve tarım uygulamalarında benzersiz kılmaktadır.

Geniş ve Konforlu

Kabin İçi
 • Ergonomik Operatör Koltuğu
 • Isıtma ve Soğutma Sistemi (Klima)
 • Açılabilir Arka Cam
 • Açılabilir Yan Camlar
 • FOPS ve ROPS Sertifikalı Kabin
 • Radyo ve Ses Sistemi
 • Ergonomik Joystick Kontroller
 • Tavan Aydınlatma
 • 12 Volt Priz
 • Kişisel Depolama Alanı
 • Zemin Paspas
 • El Gazı
 • LCD Gösterge Paneli


GÜÇLÜ MOTOR, SIRA DIŞI PERFORMANS!

Motor

Amerikan EPA Tier 4 Interim ve Avrupa Birliği Stage III A egzoz emisyon regülasyonlarına uygun Kubota dizel motor 59 HP güç üretmektedir. Sınıfında lide
r özellikle bu güç, benzersiz performans ve hızlı çevrim zamanları ile sahada işinizi kolaylaştıracaktır.

YÜKSEK VERİM, AKILLI SEÇİM.

Hidrolik Sistem
Basit, güvenilir dişli tip hidrolik pompa dakikada 61 litre yağ debisi ile ön yükleyici ve arka kazıcı grubundaki hareketler için gereken yağı pompalar. Yüksek verimli hidrolik soğutucu ile en sıcak iklim koşullarında bile optimum soğutma sağlar. 

Hydaux
HYDAUX özelliği sayesinde isteğe bağlı olarak makinenin ön tarafına takılan farklı ataşmanlar için sürekli yağ göndermesi sağlanır. Böylece operatör iş yaparken sürekli butona basmak zorunda kalmaz.

Yürüyüş Sistemi

Değişken deplasmanlı pistonlu tip hidrolik pompa, gereken yağı yürüyüş motorlarına pompalar. Sağ ve sol kısımdaki yürüyüş motorları yüksek mukavemetli zincirlerle tekerlere istenilen gücü iletir.

Kırıcı Tesisatı
HMK 62 SS'te standart donanım olarak sunulan çift etkili kırıcı tesisatı ile kırıcı veya burgu gibi tek ve çift ataşmanlar aynı tesisat ile kullanılabilir.

YÜKLEYİCİ PERFORMANSI
HMK 62 SS'i farklı kılan özelliklerinden biri de sıradışı ön yükleyici performansıdır. Güçlü kol ve kova koparma kuvveti, makinenin zorlanmadan 
yüke girmesini sağlar. Ağır şartlara göre tasarlanan güçlü bom konstrüksiyonu yıllara meydan okur. Ayrıca muz bom geometrisi sayesinde dar alanlarda yükleme kolaylığı sağlanmaktadır. 

HMK 62 SS, yüksek manevra kabiliyeti ve sabit dört tekerden çekiş özelliği ile operatörüne mükemmel çekiş gücü sağlayarak dar alanlarda bile yüksek üretkenlikle çalışmasını garanti eder.

0.35 m³ kapasiteye sahip 6 işlevli ön yükleyici kovası üst düzey yükleme verimliliği ve farklı işlerde kullanım imkanı sağlamaktadır. Açılır kepçe joystick üzerindeki buton ile kumanda edilebilmektedir. Titizlikle tasarlanan kova geometrisi, kova kapasitesinin maksimum verimle kullanılmasına olanak sağlar. 

Operatör koltuğuna entegre edilmiş joystickler sayesinde yüksek hassasiyet gerektiren işlerde dahi yüksek verim elde edilir. Makine, direksiyon yerine koltuğun sol tarafına entegre edilmiş ikinci bir joystick ile kumanda edilir.

Standart donanım olarak sunulan çabuk sök-tak adaptörleri sayesinde ataşman değişim süreleri minimuma indirilerek makinenin işte kalma süresi, dolayısıyla üretkenliği arttırılır.

Bir mini yükleyiciden bekleyeceğiniz her şey ve daha fazlası...

KAZICI PERFORMANSI

HMK 62 SS kazıcı grubu her türlü çalışma koşuluna uygun şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcısına güçlü ve aynı zamanda hassas kazı yapma imkanı sunar.

61 litre yağ debisine sahip basit ve güvenilir dişli tip hidrolik pompa, ihtiyaç duyulan hidrolik gücü anında üreterek makinenin yüksek verimle çalışmasını sağlar.

Koltuğa entegre joystickler kazıcı pozisyonuna geçildiğinde kazıcı grubunun kontrollerini sağlar, bu sayede operatör ergonomisini bozmadan çalışmaya devam edilir.

Kırıcı ve uzar bom, joystick üzerindeki buton ile kumanda edilebilmektedir.

Kabin arka camı tamamen açılarak operatöre mükemmel bir görüş alanı yaratılır. İhtiyaç duyulduğunda tek tuş ile kazıcı pozisyonundayken sürüş pozisyonuna dönmeden makinenin yer değiştirmesine olanak sağlayan sistem sayesinde daha yüksek verim elde edilir.

Tüm bu ince detaylar dar ve ulaşılması güç alanlarda konforlu ve verimli çalışabilmeniz için düşünüldü.

Motor
Marka Kubota
Model V2403-M-TEU 4 D
Silindir Adedi 4 adet
Çap x Strok 87 x 102.4 mm
Hacim 2434 cc
Maksimum Güç 44kW, 59 Hp @ 2700 rpm
Maksimum Tork 160 Nm @ 1600 rpm
Hidrolik Sistem
Ana Pompa Debisi 61 lt/dk @ 2700 rpm
Basınç 220 bar
Yürüyüş Pompa Debisi 243 lt/dk
Basınç 400 bar
Yürüyüş
Tip Hidrostatik
Yürüyüş hızı 0-12 km/s
Yükleyici Performansı
Açılır Tip Kova Kapasitesi 0.35 m³
Kova Genişliği 1.63 m
Pim Yüksekliği 2.80 m
Boşaltma Mesafesi 0.59 m
Kazma Derinliği 0.55 m
Kova Koparma Kuvveti 2883 kgf
Kol Koparma Kuvveti 2600 kgf
Kazıcı Performansı
Kova Kapasitesi 0.06 m³
Kazma Derinliği 2.75 m
Düz Uzanma Mesafesi 3.60 m
Yükleme Yüksekliği 2.40 m
Çalışma Yüksekliği 3.47 m
Kova Dönme Açısı 204°
Kova Koparma Kuvveti 1985 kgf
Arm Koparma Kuvveti 1500 kgf
Çalışma Ağırlığı
Standart Makine  3800 kg

Bu Ürünle İlgileniyorsanız:

Başa dön