Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK “Whatsapp Hattı” ile Müşterilerinin Yanında!

Kullanıcılarına hızlı ve kolay hizmet sunmayı hedefleyen HİDROMEK artık Whatsapp aracılığı ile de destek sağlayacak.

İş makinesi sektörünün öncü markalarından HİDROMEK, kullanıcılarına daha hızlı hizmet verebilmek için “Whatsapp Hattı”nı kurdu. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, servisle ilgili acil durumlarda, 0530 105 1 105 numaralı hatta “Whatsapp” uygulaması üzerinden mesaj gönderebilecekler. 

Hizmet ağını Türkiye’de her geçen gün genişleten HİDROMEK, bu iletişim uygulamasını daha kolay ulaşılabilir olmak ve kullanıcılarına zaman tasarrufu sağlamak amacıyla oluşturdu. Kullanıcılar servisle ilgili destek gerektiren durumlarda HİDROMEK’le yazdıkları metinlerle birlikte gönderdikleri fotoğraf ve / veya videolarla da iletişime geçebilecekler.

Teknolojide yaşanan gelişmelere bağlı olarak değişen iletişim kanallarının en yaygın uygulamalarından birisi olan “Whatsapp” ile kullanıma açılan bu numara, kullanıcılarla HİDROMEK arasında arızalara ilişkin servis hizmeti konusunda bir iletişim köprüsü oluşturacak. HİDROMEK’in sunduğu bu hizmet şu anda yurt içindeki kullanıcılara acil durumlarında cevap olacak şekilde hazırlandı. HİDROMEK Whatsapp Hattı hafta içi 8.00 – 17.00 saatleri arasında cumartesi günleri 8.00 – 13.00 saatleri arasında kullanıcılarına hizmet verecek. 

Başa dön