Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK German Design Award 2017’den Ödülle Döndü

German Design Award (Alman Tasarım Ödülü) jürisi tarafından aday gösterilen HİDROMEK “Special Mention” ödülüne layık görüldü.

Her yıl German Design Council (Alman Tasarım Konseyi) tarafından düzenlenen German Design Award (Alman Tasarım Ödülü)’ün bu seneki adayları arasında HİDROMEK de yer almıştı. Dışarıdan aday kabul etmeyen, sadece jürinin belirlediği kriterlere uyan tasarımların yarışmacı olabildiği dünyaca ünlü bu tasarım yarışmasında HİDROMEK, HMK 600 MG motor greyderiyle ödül kazandı. 

Ulaşım kategorisinde “Excellent Product Design (Mükemmel Ürün Tasarımı)” ödülüne aday gösterilen HMK 600 MG motor greyder, “Special Mention” ödülünün sahibi oldu. Dünyadaki en önemli tasarım değerlendirme mercilerinden biri olarak kabul edilen German Design Council verdiği bu ödülle HMK 600 MG motor greyderinin tasarımının başarısını ve tasarımının sunduğu çözümleri ödüllendirmiş oldu.

Sadece German Design Council’in aday gösterdiği tasarımların katılımcı olabildiği bu saygın yarışmada kazandığı ödülle HİDROMEK, tasarımdaki başarısını bir kez daha kanıtladı.  

Tasarımın tutkusunu, kalitesini ve yaratıcılığı simgeleyen German Design Award öncesinde HİDROMEK’in, uluslararası platformda Amerikan Good Design ödüllerinden “Product Design Award” kategorisinde verilmiş ve Alman IF Design ödüllerinden “IF Product Design Award” ve “IF Professional Concept” kategorilerinde kazanılmış ödülleri bulunmaktadır. HİDROMEK bu ödülle beraber 4’ü uluslararası toplam 6 tasarım ödülünün sahibi olmuştur. 

Başa dön